Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na wynajem Krosno Odrzańskie - Oferty wynajmu działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Działka, ul. Dworcowa

Krosno Odrzańskie,lubuskie

5 100 zł2 550 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje do najmu utwardzony plac z dostępem do torów od pkp plk, o powierzchni 2550 m mieszczący się na działce nr 302/2.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana ogrodzona Żary

Śródmieście,Żary(Krosno Odrzańskie + 45 km)

4 000 zł3 992 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na wynajem atrakcyjną, przestronną działkę położoną w dobrze skomunikowanej części Żar o pow. 3992 m2 w cenie 4 tys. Przy granicy nieruchomości są wszystkie media: prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Żary

Śródmieście,Żary(Krosno Odrzańskie + 45 km)

5 500 zł3 200 m² 1,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje do najmu utwardzony plac o powierzchni 3200 m z dostępem do torów na działce o numerze ewidencyjnym 3/3,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Bytnica

Bytnica(Krosno Odrzańskie + 10 km)

7 500 zł6 000 m² 1,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu teren o powierzchni 6000 tys. m2 położony w Bytnicy, gm. Bytnica, woj. lubuskie (dz. nr 324/1). Grunt.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Smolno Wielkie

Smolno Wielkie(Krosno Odrzańskie + 45 km)

2 500 zł1 900 m² 1,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu dzierżawę działki gruntu o nr geodezyjnym 64, obr. Smolno Wielkie, gmina Karowa w powiecie zielonogórskim.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł1 000 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje do najmu część gruntu (1000m2) stanowiącego działkę o nr ewidencyjnym 362/6,obr. Przewóz (wieś w w woj. lubuskim,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł4 819 m² 0,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ofertą dzierżawy jest działka o powierzchni 4819m2, położona w Deszcznie (gmina Deszczno) przy ulicy Niebieskiej. Działka w całości ogrodzona i zagospodarowana. Teren płaski.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Gronów

Gronów(Krosno Odrzańskie + 10 km)

7 200 zł3 600 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu idealne miejsce na powierzchnie magazynowe z dostępem do toru. Do wynajęcia teren o pow. 3600,00 m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Dekoracyjna

Zielona Góra(Krosno Odrzańskie + 30 km)

12 000 zł7 488 m² 1,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wynajęcia działka o powierzchni 7488 m2 zlokalizowana w okolicy ulicy Dekoracyjnej. Działka posiada dojazd ulicą Lotników z jednej strony ulicą asfaltową z drugiej utwardzoną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Wilkowo

Wilkowo(Krosno Odrzańskie + 32 km)

8 500 zł4 208 m² 2,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu oddanie w najem grunt zlokalizowaną w miejscowości Wilkowo , gm. Świebodzin, w woj. lubuskim.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij